Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 35

Ale vždyť co čekáte? Máte mít ve funkci KDYŽ dva výroky, mezi nimiž je vazba A (AND) přece... A ne naprat dva srovnávací operátory a čekat, co z tý loterie vypadne.

Tak až si odpustíte smajlíka.. Excel má své kiksy, to ano, nicméně Vaše logika taky... operátory AND, OR (v Excelu funkce A, NEBO) Vám něco říkají?

Panel nástrojů Kreslení z Excelu 2003 od Excelu 2007+ není přítomen. Většina je zastoupena pod Vložení / Obrazce a následně po výběru elementu v kontextové kartě Nástroje kreslení / Formát. Pokud hledáte konkrétní věc, tak ji zmiňte.

Pera je možné přidat do panelu nástrojů Rychlý přístup (položka Pera je ve výběru 2x, Pero 1x - viz Všechny příkazy). K nim také existuje kontextová karta Nástroje rukopisu / Pera. Nástroje pro stíny lze dohledat také, nicméně ty už zpravidla funkční na rozdíl od per nejsou.

https://proexcel.cz/sloucena-bunka/

Zajímá mě to taky.. Teď zkouším tohle:

https://datarecovery.wondershare.net/

Trial verze mi soubor našla, zkusím, jestli dokáže taky obnovit, ale podle všeho ano.

AL napsal/a:

@xlnc
Petře, mal by som dotaz k tomu GetDataBack. Dokáže obnoviť súbor i v prípade, že ho zmažem nie prostým DEL, ale cez SHIFT+DEL? Máš s tým nejakú skúsenosť?


První pokus a odpověď zní: bohužel, ne (což mě samotného překvapilo a nepotěšilo). Zkusím se na to ještě podívat podrobněji.

Tak SharePoint nebo posílání mailem? Trochu schizofrenní počínání.

Vladimíre, pokud to, co vidíš, ani částečně není obsahem sešitu, pak je to zkrátka na vyhoz. Mimo jiné je to i daň binárního formátu (který mají ještě někteří rádi pro rychlost - XLSB).

To by mě zajímalo, kdo Vás na základce učil češtinu a sloh. Možná - když se vyžvejknete - někdo pomůže. Do prdele, co to je za zadání? Potřeboval bych to, aby se to to, když se to ne to a vy jste to po to. Tády dády dá.

Pomoc je většinou jednoduchá (a čím více volného prostoru na disku, tím líp): Okamžitě zanechat práce a spustit nějaký recovery software (osobně mám u sebe na flešce vždy portable verzi GetDataBack).

Stručně: Vybírejte listy před uložením do PDF (přes kolekci Worksheets a pole Array).

Ahoj,
nemá někdo zkušenosti s posíláním zpráv přes Lync (SfB) prostřednictvím VBA v Office 2010 a novějších? Microsoft zařízl knihovnu Microsoft Communicator 2007 od verze Lync 2013 a poslal uživatele do pr... (údajně si máme s využitím Lync SDK vytvořit wrapper). Jsem maximálně nasr... Co dva roky musím vyhodit nějaké řešení jen proto, že nemají koncepci a technologie, co chvíli vydrží. Live Messenger poslali do pryč, pak Lync zmutovaný do zpraseného Skypu...

Pokud máte ve firmě jiné řešení pro zabezpečené posílání zpráv z VBA v rámci LAN, prosím, podělte se.

Děkuju.

Pokud k tomu někoho nepustíte ani přes TeamViewer, tak už jedině cikánka a křišťálová koule.

Inu... jde to :-) S jistou chybovostí, nechce se mi študovat proč. Každopádně přes parsování je to hodně pomalé. Mám na to makro/UDF, jednorázově (nějakou protislužbou, přeci jen jsou tam limity) bych to udělat mohl.

Vladimíre, nic ve zlém, ale na přelomu kterého století :-) Kromě toho existoval tuším ještě pojem makrorekorder (Macro Recorder), který zaznamenával dění na počítači.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 35

Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura III

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen. Formulář faktura III
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse