Nacházíte se: WALL.czMobility › Špičkový outliner Natara Bonsai
Kategorie: Mobility

Špičkový outliner Natara Bonsai

Palm T|XProgram Bonsai od společnosti Natara patří do kategorie Outliner. Jedná se o aplikaci pro vytváření a správu hierarchicky strukturovaného projektu, referátu, seznamu. Využije ho téměř každý, kdo se zabývá čímkoliv kreativním doma či v práci.

Natara BonsaiOutlinery jsou programy, které slouží k vytváření různých strukturovaných seznamů ve stromové architektuře. Patří mezi silné a velmi oblíbené nástroje, které zvyšují efektivitu práce a dovolují mít komplexní přehled a kontrolu nad vašimi projekty, plány atd. Tento program ocení nejen manažeři firem, ale také i běžní uživatelé při plánování osobních nebo domácích aktivit.

Instalace.

Instalační balík obsahuje desktopovou aplikaci a program pro vaše PDA PalmOS. Po nainstalování je na vašem PC instalována desktopová část a vlastní aplikace je připravena v HotSynch manageru, kde se instalace do PDA provede po spuštění synchronizace PDA s PC.

Desktopová část.

Okno programu je přehledné a logicky rozdělené do částí. V desktopové části lze pracovat nezávisle na PDA. Výsledný soubor lze vytisknout a nebo exportovat do souboru formátu CSV, TXT, HTML XML. Uložené změny se aktualizují v PDA při synchronizaci PC s PDA.
Natara Bonsai - desktopová část

Nastavení a detaily záznamu.

V nastavení můžeme definovat, jaké údaje chceme na řádku vidět (název, priorita, číslo, ...). Dále pak, jak se mají jednotlivé úrovně číslovat, typ fontu a na konec si můžete nadefinovat jakou barvou budou jednotlivé úrovně označené.
Natara Bonsai - nastavení Natara Bonsai - nastavení Natara Bonsai - nastavení
V jednotlivém záznamu pak můžete nastavit o jaký typ se jedná (Simple, ToDo, Task), přiřadit ikonu, popřípadě propojit s kalendářem, jiným záznamem a přiřadit poznámku.
Natara Bonsai - nastavení Natara Bonsai - nastavení Natara Bonsai - nastavení

PDA část.

Po spuštění programu v PDA, najdete stejné zobrazení jako v PC, jen upravené pro podporované rozlišení Hi-Res+ (320 x 480 s možností otočení displeje o 90°). Ovládání je přizpůsobené pro dotykové pero (stylus). Zde můžete záznamy libovolně upravovat a po synchronizaci PDA s PC se změny synchronizují v počítači desktopové aplikaci.
Natara Bonsai - PDA část

Tento program jsem si brzy oblíbil a stal se mým nepostradatelným výkonným pomocníkem. Jeho další nesporná výhoda je ta, že ho mohou využívat i ti, kteří nevlastní PDA, využitím desktopové části. Firma Natara má ještě v nabídce produkt Project@Hand™ 2 MSP, což je program na projektové řízení, který umí synchronizovat a pracovat se soubory (projekty) Microsoft Project.

print Formát pro tisk

Sdílet článek:

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Android odpovědět
Honzzza
Jak Outliner řešíš v Androidu?citovat
icon odpověděl(a)
admin
Nejlepším outlinerem pro Android je http://www.appbrain.com/app/outliner/at.ff.outliner. Umí pracovat se soubory programu Natara Bonsai.citovat

Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura IV

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen.
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse

špatný výpočet ze zisku - příčina?

Jakoby • 12.7. 12:35

Řazení podle času v kategoriích

Marekh • 12.7. 9:55

Porovnávací Tabulka

Jess • 8.7. 20:49

Vzorec pro zkopírování obsahu buňky.

veny • 6.7. 8:28

Vzorec pro zkopírování obsahu buňky.

Tonda_Hu • 5.7. 21:17

Porovnávací Tabulka

Jess • 5.7. 13:49

Kontexove menu na tlačenie tabuliek

ivana12 • 3.7. 14:35