Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3   další »

Dobrý den,
zbytečně prudit umíte pěkně, pomoct už asi ne!

Ahoj,
rozumím tomu co píšeš! Na druhou stranu, už jsi byl někdy zoufalý a potřeboval jsi nutně pomoc???

Já potřebuji pf sadou ikon a tam jich je nejvíc 5. Když dám dvě pravidla tak funguje vždy to co je výš. Nejde zaškrtnout, "zastavit pokud platí druhé pravidlo".

Ahoj,
v buňce C3:I3 mám nastavené podmíněné formátování na základě čísel 1-7 a potřebuji když v jakékoliv buňce K6:AF94 změním číslo,které je v rozmezí 1 - 7, tak aby se mi zkopíroval formát buňky z C3, nebo D3, nebo I3 podle daného čísla v K6:AF94. Např. když do buňky P10 zadám číslo 1, tak aby se mi do té buňky P10 zkopíroval formát z C3, když např. změním v buňce P10 číslo 1 na číslo 5 tak aby se vymazal předešlý formát a zkopíroval se formát z G3.
C3 = číslo 1, D3 = číslo 2, E3 = číslo 3, F3 = číslo 4, G3 = číslo 5, H3 = číslo 6, I3 = číslo 7

dobrý den,
poslal jsem Vám mail s popisem i přílohou.
Děkuji moc.
Petr

Dobrý den,
protože potřebuji použít v podmíněném formátování sadu o sedmi ikonách a tam jich je nejvíce pět. Pokud dám dvě pravidla, tak aby mi to dávalo sedm ikon tak funguje vždy pravidlo které je výš. Nelze zaškrtnout "zastavit pokud platí druhé pravidlo".
Děkuji
Petr

Dobrý večer, v buňkách bude vždy jen jedna hodnota. Potřebuji to do matice dovednosti. Buď číslo 1, nebo číslo 2 atd. V buňkách c3 až c10 mám nastavené podmíněné formátování které potrebuji kopírovat. Mnohokrát děkuji. V příloze zasílám soubor.

Moc prosím,
napsal by mi někdo(automatické makro na kopírování formátu buňky. když v (listu 1) v jakékoliv buňce K6:AF94 bude číslo 1 tak do té buňky zkopíruj formátování buňky C3 (list 1), když v (listu 1) v jakékoliv buňce K6:AF94 bude číslo 2 tak vymaž z té buňky předešlé formátování a zkopíruj do ní formátování z buňky D3 (list 1) a tak to pokračuje až do čísla 7). Předem moc moc děkuji.

Jsem začátečník, nemohl by jsi mi prosím pomoct?
Dík moc mo

Ahoj všem,
prosím o pomoc, pokud to jde. Potřebuji automatické makro na kopírování formátu buňky. když v (listu 1) v jakékoliv buňce K6:AF94 bude číslo 1 tak zkopíruj formátování buňky A1 (list 3), když v (listu 1) v jakékoliv buňce K6:AF94 bude číslo 2 tak vymaž předešlé formátování a zkopíruj formátování buňky A2 (list 3) a tak to pokračuje až do čísla 7. Moc to potřebuji. Předem moc děkuji.

Ahoj všem,
prosím o pomoc. Potřebuji automatické makro na kopírování formátu buňky. když v (listu 1) v jakékoliv buňce $K$6:$AF$94 bude číslo 1 tak zkopíruj formátování buňky A1 (list 3), když v (listu 1) v jakékoliv buňce $K$6:$AF$94 bude číslo 2 tak zkopíruj formátování buňky A2 (list 3) a tak to pokračuje až do čísla 7. Moc to potřebuji. Předem moc děkuji.

Ahoj všem,
prosím o pomoc. Jde nějak udělat podmíněné formátování sadou sedmi ikon, tak aby mi jedna podmínka (sada ikon) nerušila druhou podmínku (sadu ikon)? V podmíněném formátu je v sadě max. počet ikon 5. Já potřebuji formátovat buňky sedmi ikonama viz příloha.
Moc moc díky.

To je přesně ono, funguje perfektně. Moc děkuji.

Dobrý den /ahoj,
prosím o pomoc. V příloze zasílám soubor, kde jsou dva listy. List1 = databáze zaměstnanců: pozice, turnus, datum nástupu atd. Potřebuji aby se mi automaticky kopírovala z listu1 pouze jména do listu2 podle turnusu a pozice. Dále, pokud v listu1 zapíšu do sloupce E datum ukončení, tak aby se mi z listu2 jméno automaticky odmazalo. Nevím jestli to vůbec jde.
Moc děkui

Moc, moc díky.


Strana:  1 2 3   další »

Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura III

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen. Formulář faktura III
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse

vyhledávací fce

marjankaj • 30.5. 10:48

vyhledávací fce

simplynever • 30.5. 10:42

vyhledávací fce

simplynever • 30.5. 10:29

Excel vytváření čárových kódů

Stalker • 30.5. 0:00

vyhledávací fce

mepexg • 29.5. 21:19

vyhledávací fce

elninoslov • 29.5. 21:04

Stromová struktura v listu Excelu

mepexg • 29.5. 19:51