Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5   další »

Příloha se zde nevejde. Tak posílám odkaz na leteckou poštu.

http://leteckaposta.cz/970694619

Přikládám

Přikládám

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit vzorec, který by dokázal sečíst hodnoty podobně jako je součet ve sloupcích C a E. Podobný součet bych potřeboval ve sloupcích G,I,K, ale s tím rozdílem, že v těchto tři sloupcích bude sčítat kumulativně tzn. pokud v buňce B3 a B4 vyberu Srpen tak sečte měsíce leden až Srpen v příslušném řádku.

Ukázkový soubor posílám v příloze

Předem děkuji

Super, takhle jsem si to představoval. Děkuji moc 1

To by taky šlo. Musel bych si o číslovat řádky. Protože tam nebude jenom ř. 3. Tzn. že bych musel myslet na to že pokud přidám řádek tak budu muset udělat nové číslování. Lepší by byla varianta pokud se bude perioda B3 shodovat s rozmezím N6:Y6 tak vybere číslo.

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit jestli lze použít v mém případě viz přiložený soubor (buňka C8) místo funkce svyhledat jiná funkce např. INDEX, POZVYHLEDAT případně jiná.
Chtěl bych vyhledávat podle názvu sloupce (JAN, FEB atd.) nikoliv podle čísla (1,2 apod.). Díky

mepexg: Díky za zaslání, ale myslel jsem to jinak viz příloha.

Zdravím, potřeboval bych poradit s výpočtem v KT. V řádcích mám činnosti a v hodnotách mám jejich čas a četnost. Např. Chůze čas 0:42, četnost 42x. Potřeboval bych výpočet průměru trvání jedné četnosti tzn. čas/četnost. Počítám to přes počítaná pole, ale bohužel je problém pravděpodobně s formátem. Potřebuji aby byl výpočet součástí KT. Ví někdo jak by to šlo vyřešit?Děkuji

Myslel jsem spise jestli by to neslo ze by se do vedlejsiho sloupce dala funkce odkaz nebo hypertextovy odkaz? Zkousim to propojit ale zatím se nedari :-(

Bohužel makra jdou mimo mé schopnosti 7

Samozřejmě bych mohl hledat manuálně přímo v KT ale chtěl bych to mít flexibilnější protože materiálů a zákazníku je hodně, takže je jednodušší jednou kliknout na hnostu než hledat po jednom ve filtrech KT.

List "Sklad" je stav zásob po materiálech ze SAP. Tento přehled beru jako základ. A potřebuji k tomu přidat informaci jestli není část zásoby vázána na konkrétního zákazníka (přidaný sloupec I). K tomu mi slouží KT kde mám přehled zásoby a k tomu zákazníka. Tzn. že sloupec F v listu "Sklad" se nemusí rovnat sloupci I protože můžeme mít tzv. volnou zásobu.

V praxi bych chtěl aby to fungovalo tak, že uvidím v Listu "Sklad" celkovou zásobu materiálu 643415044 v hodnote 392.265 CZK a z toho je zásoba 52.500 CZK vázána na konkterního zákazníka a pokud budu chtít vidět detail o jakého zákazníka se jedná a kliknu na číslo 52.500 CZK a uvidim že zákazník aaa má 2.500 CZK a zákazník bbb 50.000 CZK.

To je o krok před a to já nepotřebuji. Pro mně slouží jako hlavní přehled list "Sklad" kde vidím zásoby po materiálech. A pokud potřebuji detail na zákazníka tak potřebuji vidět sečtené hodnoty z KT. V listu "Sklad" je sloupec F kde je celková hodnoty skladu a v sloupci I je hodnota skladu která je vázaná na konkrétního zákazníka.

Ahoj, potřeboval bych poradit s příkladem který mám uvedený v příloze.

V listu sklad mám součet hodnot podle kritérií pomocí funkce sumifs (celkový stav skladu po materiálech). Zdrojem je KT kde je uveden bližší detail (konkrétní zákazník).

Jde mi to jestli je možné vytvořit odkaz??? abych mohl kliknout na hodnotu např. v buňce I3 (list Sklad) a ten by mi zobrazil detail z hodnot v KT?


Strana:  1 2 3 4 5   další »

Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura IV

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen.
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse

Zaokrouhlování

JoKe • 14.6. 15:19

Zaokrouhlování

Mirek-Kraus • 14.6. 13:52

excell uprava riadku vzorca

veny • 14.6. 7:52

excell uprava riadku vzorca

orangezradca • 13.6. 20:37

pomala tlac s exelu

jano5 • 12.6. 9:44

GRAF teploty

JoKe • 12.6. 9:22

Filtrování dat

Imh0tep • 12.6. 8:35