Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2   další »

Dobrý den všem,
chtěl bych požádat o radu s čárovým kódem. Software měřidla mi ukládá protokoly do Excelu. Já bych potřeboval výsledek v kolonce "naměřeno" zobrazit v čárovém kódu, abych ho po vytištění protokolu mohl čtečkou přečíst. Používám font 3 of 9 Barcode, ale po vytištění čtečka mlčí :-).
Děkuji za rady.

Díky, to už je ono, použiju to oboje, ta tabulka bude MASAKR. Ještě jednou dík 10

Je to dobrý, díky, ale já bych potřeboval, aby se ty zamčený řádky už nezměnily, ani barvy ani text, takže nějak deaktivovat ty vzorce....asi mi z toho bouchne makovice.

Díky, vyzkouším, ale až doma, nemáme v práci bohužel RAR 6

Nemá někdo nápad jak toho docílit?

Šlo by ještě přidat jeden sloupec, do kterého by se zapsal po ukončení úkolu datum a ten řádek by se "zamkl" v tom stavu k datumu ukončení a už se dál neměnil?

Pěkné, ĎAKUJEM. 1

Ahoj, prosím Vás někoho o radu. Mám tabulku s úkoly. Každý úkol má datum svého založení. Potřebuji, aby se v jiné buňce zobrazilo datum plán. ukončení (t.j. +60 dní) a v druhé vedle, kolik zbývá dní do konce.
Díky za každou radu a pomoc.

2 2 SUPER 2 2
Moc ti děkuji za pomoc, fakt jsi bedna.

Názorná ukázka jak bych potřeboval, aby to fungovalo

Ještě bych přeci jenom potřeboval HELP. Trochu jsem popletl zadání, není to +- 20% z tolerance, ale z rozsahu tolerance. To znamená ((MAX-MIN)x0,2)+MIN a MAX-((MAX-MIN)x0,2). Jednoduše napsáno, ať je tolerance jaká chce, musím jí rozdělit na 10 dílků. První dva dílky od MIN se musí zbarvit žlutě, prostředních 6 dílků zeleně a dva zbývající dílky k MAX opět žlutě. A samozřejmě vše mimo červeně. Zkoušel jsem upravit vzorce od "jeem", ale asi mám malou kapacitu mozkovny. Díky za každou pomoc. 3

Ne, pardon, spletl jsem se, je to O.K. 2

Tak jsem to teď zkusil s naměřenými hodnotami a nefunguje část "od maxima - 20% žlutě. Asi někde chybička ve vzorci, ale nedaří se mi ji odhalit.

Perfektní, přesně tohle jsem potřeboval. Díky 1

Dobrý den. Mohl by mi prosím někdo poradit, jak dokázat zabarvit buňky podle následujících požadavků?
Je daná tolerance rozměru a 10 výsledků měření. Výsledky mimo toleranci se musí zabarvit buňka červeně, výsledky od minima až po +20% a od maxima až po -20% žlutě a zbylých 60% "uprostřed" tolerance zeleně. Zkoušel jsem to podmíněným formátem, ale v Excelu 2003 jdou jen 3 podmínky a tak nevím, jak to zkombinovat. Za každou radu velice děkuji.


Strana:  1 2   další »

Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura IV

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen.
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse

Ověření datumu TextBox1.Text

elninoslov • 18.10. 20:15

Auto mazanie emailov

elninoslov • 18.10. 20:01

Ověření datumu TextBox1.Text

Scraper • 18.10. 18:25

Auto mazanie emailov

Pavol1 • 18.10. 17:10

zdroj dat ve VBA

elninoslov • 18.10. 17:08

zdroj dat ve VBA

lubo • 18.10. 15:40

EXCEL VBA vyhledání buňky

lubo • 18.10. 15:39