Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3   další »

To je přesně ono - děkuji moc.

Nebo možná trochu opačně. Obrázky jsou uložené pod názvem číslice (od 1 do 5000). Takže bych do sloupce "A1" až "A5000" zadal čísla (názvy obrázků)a ve sloupci "B" ověřit, zda tento obrázek ve složce s obrázky existuje či nikoli. Nejlépe by bylo vzorcem, ale nějak na to nemohu přijít.

Zdravím, jde prosím do sloupce dostat názvy všech obrázků uložených v jiné složce (dokumenty/obrázky)formát pbrázků jpg.

No to je přesně co jsem potřeboval - moc děkuji a omlouvám se za špatné použití názvu vlákna.
Ještě nedokážu vyřešit ten tisk všech aktivních listů uvedených v tabulce na listu přehled jedním kliknutím. Prosím šlo by ještě toto - děkuji.

Prosím, nemohl by mne někdo pomoci s propojením dat v jednom sešitě - viz příloha, kdde mám i popis - předem děkuji

superrr - takto přesně jsem to chtěl - moc, moc děkuji 9

Děkuji - to je přesně co jsem potřeboval.
Akorát mám problém s tím, že buňku s komentářem mám zamknutou a tak to nefunguje. Dále když chci zdrojové buňky vymazat (DEL) - naskočí error 13. Poslední problém je ten, že se komentář nezalamuje a při dlouhém textu (ten budu mít někdy hodně dlouhý) je rámeček komentáře mimo obrazovku.
Prosím nešlo by ještě s tímto něco udělat ? Já jsem na to deb..
Přiložil jsem ještě jednou přílohu (list je zamknutý bez hesla)
Děkuji

Dobrý den.
Prosím o radu jak do komentáře dostat text z buňky na stejném listu. Tento text v buňce se bude měnit a automaticky by se měl měnit i v komentáři.
V příloze sešit a do komentářů ve sloupci C2:C13 potřebuji dostat text z buněk ve sloupci H2:H13
Předem děkuji za radu.

Jelikož nikdo dlouho neodpovídal, tak jsem to udělal přesně jak navrhujete již včera - ale i tak děkuji.

eLCHa napsal/a:

Mno - v tom případě je asi těžko poradit nějaké řešení na dálku.
Pokud se jedná o citlivá data, tak bych asi nedoporučoval otevírání makrem - protože není nic jednoduššího, než dostat heslo z kódu.
Možné řešení je skrýt list a heslem uzamknout sešit - to znemožní zobrazit skrytý list bez hesla. Soubor, ale otevřít půjde takže se data aktualitují bez hesla.

Ano přesně tak - zabezpečeno i pro čtení. Vím že pokud povolím pro čtení, tak to funguje. Jsou to celkem citlivá data jednotlivců, proto nemohu povolit ani čtení.

Žádná rada ? Znamená to že to nejde ?

Na mém požadavku nevidím nic zvláštního - prostě v jednom sešitě zachycuju data z dalších sešitů kam mi určitý lidi zapisují co potřebuji - uzamčeno proto, aby jim do toho nikdo nelezl. Příklad v příloze ve složce "nová složka" kde je sešit central a sbírá data ze dvou sešitů (sešit1(heslo:111),sešit2(heslo:222)) ve složce xxxx.
Pokud sešit central otevřete, chce to hesla z obou sešitů - jinak se hodnoty nezaktualizují. Zadávání hesel zdržuje - chci otevřít sešit a zkontrolovat data - ne zadávat 10minut hesla.
Do central sešitu mám přístup jenom já a kontroluji v něm údaje z xx sešitů - jedna buňka + součet. To abych nemusel otvírat xx sešitů přepisovat data a sečíst je. Pokud nebylo zaheslováno vše OK - bohužel jsem zaheslovat musel.
Děkuji za radu

Dobrý den
Mám centální sešit do kterého natahuji data z určitých buněk dalších xx sešitů které jsou uzamčené.
Když otevřu centrální sešit a chci aby se propojení aktualizovalo, musím zadat xx hesel pro odemčení těchto sešitů. Dá se do vzorečku vsunout nějak heslo aby to otvíralo automaticky.
='C:\dokumenty\[18001357.xls]MA'!$H$11

Chlapi děkuji za ochotu a poskytnutej odkaz na excelplus kde má BEAT úplně ten stejný problém jako já. Pročetl jsem to celý a přes vzrorec to jde jen s otevřeným sešítem - to nepotřebuji. Takže jsem se pustil do vašich návrhů - uvidím - ještě jednou dík.

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit se vzorečkem dokumentu „Souhrn“ který je sběrnicí informací složky „DATA“ kde se ukládají informace v excel dokumentech. Nechce se mi na celý rok tvořit hypertextový odkaz na každý den ještě neexistujícího souboru který se tam vloží třeba za měsíc. Zkoušel jsem různou kombinaci vzorců, ale nějak se nedaří.
V souboru souhrn ve sloupci výsledek bych potřeboval vymyslet vzoreček, který řekne vyhledej ve složce DATA soubor pod názvem uvedeným ve sloupci datum a aby šel vzorec nakopírovat do celého roku.
Předem děkuji za radu


Strana:  1 2 3   další »

Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura IV

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen.
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse