Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2   další »

Ahoj, potřeboval bych doplnit vzorec, tak aby při výsledku výpočtu "0" zůstala buňka prázdná. V případě, který používám mi tam zůstává "0". Nevím jak vzorec doplnit o podmínku - nech buňku prázdnou. Zkoušel jsem doplnit o KDYŽ, ale bez úspěchu.

=COUNTIFS('po úpravě z 27.4.'!$L$5:$L$127;List2!G3;'po úpravě z 27.4.'!$S$5:$S$127;List4!$D$7)

Děkuji za pomoc.

Ahoj,

můžete mi prosím někdo zjistit proč mi nefunguje příkaz VYHLEDAT? Najde mi to pouze jednu položku a pak už to jenom vypíše "není k dispozici". U příkazu POZVYHLEDAT mi to, ale všechny čísla, která jsou obsažena v druhém sloupci najde. Potřebuji jenom zjistit výskyt.
Děkuji

Ahoj,

potřeboval bych poradit se způsobem jak dotáhnout hodnotu z řešitelské skupiny ke správnému jménu. Mám dva rozdílné soubory, kde v prvním mám report řešitelů bez doplněných řešitelských skupin. V druhém mám, ale základní přehled rozdělení řešitelů do řešitelských skupin. Nemůže najít způsob jak po vygenerování reportu řešitelů, kde chybí řešitelská skupina ji dotáhnout pomocí vzorců s tabulky, kde technici i s řešitelskými skupinami jsou.
Tak snad jsme se vyjádřil srozumitelně. Díky za pomoc.
Vladimír

Proč si vždycky po obdržení odpovědi připadám jako úplný bl..c 6

Potřeboval bych poradit jak sečíst několik časů délky trvání Incidentů (časy jsou k jednomu jménu a typu zařízení různě v tabulce) a doplnit je do řádku prvního výskytu zařízení daného typu a jména.
Přikládám jak vzor tabulku s vyznačením kam je potřeba dostat souhrnný čas. Počet výskytů a rozdíl časů jsem nějak zvládnul.

Díky za pomoc.

OK. Jsem blbej a přiznávám, že s excelem pracuji jako s tabulkovým procesorem, ale jenom se základními funkcemi. Proto jsem se obrátil na toto forum o radu. Opravdu je mi polotovar k ničemu, protože nevím jak a kde bych měl vzorec upravit (doplnit). Hledal jsem to všude možně na internetu, protože mi připadalo divné, že by to nešlo nějak jednoduše udělat. Jak vidím, tak nešlo. Pokud jsem se dotknul něčího ega, tak se omlouvám, ale přesto děkuji za radu.

pořád mi to hlásí tuto hlášku.

Pořád mi to háže tuto hlášku.

Je možné udělat rozdíl mezi dvěma daty s časem?
17.11.2016 19:08:00 buňka A1 a
18.11.2016 19:20:00 buňka A2. Potřebuji aby mi to vypočetlo počet dnů, hodin, minut a sekund mezi těmito údaji. Nepodařilo se mi to nikde zjistit. Je vůbec možné takovéto údaje, které jsou v jedné buňce odečítat?

Děkuji

marjankaj

Díky za upozornění. Pokouším se jako samouk blíže se seznámit s excelem, protože doteď jsem ho používal jenom jako obyčejnou tabulku. Potřeboval jsem trochu udělat jeden formulář přátelštější a zautomatizovaný, tak jsem začal hledat jak to udělat. Budete muset mít semnou trochu trpělivost, protože se teprve učím a v mém "věku" už to nejde tak rychle.

perfektní. funguje to jak má.
Díky

Potřeboval bych poradit se sloučením tří funkcí. Když se mi podaří vytvořit vzorec, tak že mi to nehází chybu, tak to zase nefunguje. Většinou to hodí chybu #HODNOTA.
Potřebuji, aby funkce fungovala takto: když v buňce E27 (je text "OMEGA" nebo "DELTA")a současně v buňce L27 (je text "Ne") zabarvi danou buňku do žluta.

=KDYŽ(A(NEBO(E27="DELTA";L27="Ne";L27="OMEGA";L27="Ne");"");1;"")

Ještě mě napadlo jedno "vylepšení" výstupního formátu Reportu. Potřeboval bych aby se přenesla do cílového Reportu celá hlavička (všechny názvy sloupců), ale vyplnily se jenom ty sloupce, které jsou "zaškrtnuty" a ostatní zůstaly prázdný (nevyplněný).
Na to moje chabé znalosti už nestačí. Děkuji za pomoc, pokud někoho něco napadne.

nunus67
Smazal jsem ty řádky a teď to funguje jak jsem potřeboval.

Díky

syd
Díky za pomoc. Jenom se mi to zastaví na řádku označeném wb.sheets(3).delete.
Run time error '9'.


Strana:  1 2   další »

Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura IV

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen.
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse