Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Ahoj, to by šlo. Díky. I když to bude víc než měsíc, pořád mi to stačí v dnech a hodinách.

Myslím to tak, že seznam žádostí mám v sloupci b řazený podle zadání tak jak přišly. Ve stejném pořadí by měly být teoreticky dokončené. Rád bych aby mi excel nějakým způsobem upozornil, že posloupnost dokončení byla "narušená", Stačí nějaké zvýraznění, abych si pak dohledal, co tam bylo za problém. Pokud to tedy jde.

Ahoj, jak jednoduše udělat rozdíl dvou datumů, aby výsledek byl ve formátu např 0 dny 12 hodin? Dále jde nějakým způsoben ohlídat, když mám data seřazená podla datumu a času zadání, zda byly žádosti dokončené ve stejném pořadí v jakém byly zadány? Že někdo nevzal nějakou mladší žádost a nedokončil ji dříve než jinou starší. Děkuji mnohokrát za pomoc

díky. až budu u PC vyzkouším. ano jde to pouze dokonce tisknout, ale přes PDF creator to jde uložit do pdf. k datum v sw má přístup spoustu lidí a já musím jednou za čas data zkontrolovat proti originálu, že to někdo i nevědomky nezměnil. navíc sw je na 8 počítačích a data musí být všude stejná. bohužel to nelze udělat jinak. akorát si nejsem jistý jestli mám v práci ten doplněk.

pokud to nebudu kontrolovat takto, musím to dělat ručně hodnotu po hodnotě..

Zdravím, v makrech jsem naprostý začátečník, ale potřeboval bych si ulehčit práci. Mám z jednoho SW exportovaný seznam, který není primárně pro excel. Export jde pouze do pdf. Poté přes word si data nakopíruji ručně do excelu. S daty potřebuji dál pracovat, tak ty seznamy potřebuji jednoduše promazat. Důležité jsou pro mě pouze pořadové číslo ze sloupce A a k tomu udaje z D a E. Promazaná data bych poté potřeboval seřadit podle sloupce A od nejmenšího. Do číselné řady (mezi prvním a posledním číslem) doplnit chybějicí čísla. Např. 72 může občas uplně chybět, tak doplnit řádek č 72 s práznýmy hodnotami. Něco jsem zkoušel vytvořit, ale je to spíše copy/paste z diskuzí. Dál se bohužel nemohu hnout.

edit:
nejde mi vložit příloha, tak soubor je tady
https://www.dropbox.com/s/c0pd9e0zc8akic0/p%C5%99evod.xlsm?dl=0


Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura IV

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen.
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse

přečíst platbu a zapsat

PavDD • 25.11. 14:02

Zrušení podmíněného formátovní vložením do funkc

Jiří497 • 25.11. 12:56

Vložení na první volnou buňku ve sloupci.

PavelJanec • 25.11. 9:05

Vložení na první volnou buňku ve sloupci.

PavelJanec • 25.11. 8:53

Zrušení podmíněného formátovní vložením do funkc

Krifry • 25.11. 8:52

Prvních 5

Fantasyk • 25.11. 3:57

Vložení na první volnou buňku ve sloupci.

elninoslov • 25.11. 0:45