Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Darbujan napsal/a:

I o Vás to něco svědčí. Nevíte, co chtít po uživatelích, co bude jejich náplní práce, ...? Srandičky typu "nastavit písmo"? Tipoval bych, že i vaše pozice je "hatlamatla" a vás přijímal dobrák, co s jistotou umí kontingenční tabulky a při přijímacím pohovoru měl podobnou přípravu :-)
To je vidět, že jenom honíte vodu. Psal jsem někde o tom, že dělám pohovory, nebo přijímám lidi? :D Když nemáte nic věcného, tak se prosím zdržte komentářů. Teď čtu i ten druhej komentář a fakt je Vás tu škoda :D Prosím pošlete mi konkrétní test, který vám vyhodil google, prosím. A nebo radši už nepište, ať neztrácím čas takovým.. :D čáu :D

mepexg napsal/a:

Mnohé firmy, ktoré robia školenia na Excel, majú na svojich stránkach, aj testy na vyhodnotenie úrovni znalostí.
Mnohé firmy, máš nějaký příklad? Protože "mnohé firmy" není moc konkrétní odpověď, které by se dalo chytit

Ahoj, nevíte o nějakém rozřazovacím testu, který by "určil" základní znalosti v excelu? V minulé práci něco bylo, typem; Jarka a Standa mají tolik a tolik, kolik vydělají za měsíc apod. Není problém si to připravit, ale že bych ušetřil čas/inspiroval se 10 . Potřebuji případně základy, nic s makry, tam se určitě nedostaneme. Budu rád, když budou vědět, jak nastavit písmo 5 Díky.

Díky. Bohužel to nejde. Udělal jsem přesně, co je níže.
Myslíte, že byste mi mohl poslat soubor, kde to půjde? Pokud ne, neva, budu to nějak šolichat :)

Ahoj, řekněme, že v Sheet1 mám v A1 nějakou číselnou (%) hodnotu, např. 20%. Potřeboval bych, aby se spustilo automaticky makro, pokud hodnota té buňky přesáhne 50%. Všude jsem našel makra při změně buňky, ale já bych potřeboval právě při změně na hodnotu vyšší než (50%). Díky moc za pomoc.

Ahoj, potřeboval bych poradit s makrem. Mám sloupec A, kde jsou číselné hodnoty, které budou pokaždé jiné (při každém exportu do excelu) a co potřebuju je, aby makro udělalo následující:
1) najde nejnižší číselnou hodnotu (i ve více řádcích) a všechny je přejmenoval např. na "1", potom druhou nejnišží a nahradit "2" atd...Dokud se nenahradí všechno.. Dejme tomu, že mám hodnoty 123, 999 a 321 a potřebuji aby se všechny 123 nahradily jedničkou, všechny 999 trojkou a 321 dvojkou. Jde o sloupec, takže Range A2 až An - díky za pomoc. Hledal jsem, ale.. 10

Ale zkoušel a stále zkouším. Nejsem ten typ, když mu něco není hned po chuti, tak to obejdu...

To ano, ale já bych potřeboval vidět ty hodnoty ve sloupcích A, B, C. Ne nikde bokem. Dejme tomu, že celkem ve sloupcích A, B, C v různých řádcích (např. 1-10) mám celkem 10 hodnot x a 5 hodnot ok. A teď potřebuji "zobraz všechna x" a chci vidět jen těch 10 x ze všech sloupců. Předpokládejme, že žádný sloupec D a výš a řádek 11 a výš pro nějaké pomocné věci prostě neexistuje.
Když to vyfiltruju x klasicky v A, tak to x v B neuvidím, protože filtr v A na x mi to schová 5

Ahoj, dejme tomu, že mám hodnoty "x" a "ok". V A1 mám x, v A2 mám OK, v B1 mám OK a v B2 mám x. Potřebuji vyfiltrovat všechna x. Když zapnu filtr u A, tak už se mi nejde vyfiltrovat vedle v Béčku, protože se zobrazuje už jen řádek jedna (řádek 2 vedle už nemá šanci na stejný filtr). Poradí kdosi moudrý(á)? Poníženě děkuji 2

To Jeza.M
No jo jenže to nefunguje, to je právě to, co mi to dělalo předtím
RunTime error 70 permission denied.. 2

Ahoj, potřeboval bych, aby: Když změním hodnotu buňky A1 z třeba z ANO na NE, tak aby se mi nakreslil Obrys1(z automatických tvarů, nebo může být i někde v sešitu už stranou připravenej). To bych ještě zvlád, ale.. Pokud změnim třeba z ANO na NE, a rozmyslím se a pak vyberu NEVÍM, tak bych potřeboval, aby se Obrys1 smazal a "namaloval" se místo toho třeba Obrys2. Podle toho kolikrát měním ANOxNExNEVÍM, tak tam pak mám moc obrysů 4 v makru mi to píše, že nelze obrys vybrat.. (když ho chci označit aby se vymazal) ale s makry moc neumím, prakticky vůbec.. Je něco takovýho možný? U textu bych užil podmíněné formátování, jinou barvu textu, aby se to barvilo, kdy já potřebuju.. jdu radši spát :)


Uživatelské menu

Nejste přihlášen(a)
avatar\n

Menu

On-line nástroje

Formulář Faktura

Formulář Faktura IV

Oblíbený formulář Faktura byl vylepšen a rozšířen.
Více se dočtete zde.

Aktivní diskuse

Zrychlení aktualizace data Power Query

elninoslov • 4.12. 13:20

Zrychlení aktualizace data Power Query

Alfan • 4.12. 13:02

Zrychlení aktualizace data Power Query

lubo • 4.12. 11:41

Zrychlení aktualizace data Power Query

Alfan • 4.12. 8:09

kontrola buniek

marjankaj • 3.12. 20:51

Náhodné hodnoty

Cizek5 • 3.12. 20:51

kontrola buniek

ivana12 • 3.12. 19:24